Connect part.idle.ro !
NE-AM MUTAT PE www.state3.ro
Connect part.idle.ro !
NE-AM MUTAT PE www.state3.ro
Connect part.idle.ro !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell ! >:)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ora
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Forumgratuit
forum gratuit

GameTracker
Vizitatori

 

 Addons DeathRun

In jos 
AutorMesaj
ke[N]z0r
Membru Mediocru
Membru Mediocru
ke[N]z0r


Numarul mesajelor : 52
Data de inscriere : 30/04/2009

Addons DeathRun Empty
MesajSubiect: Addons DeathRun   Addons DeathRun EmptyVin Mai 01, 2009 8:58 pm

Nume: Special DeathRun Addons 2009

Descriere: Un addons DeathRun, 75% no-bugs.

Contine:
# AMX Mod X 1.8.0
# Metamod


Versiune: 1.0

Descarcare: http://files.filefront.com/Addonsrar/;13088779;/fileinfo.html

Pluginuri:
orizont_DeathRun - Modul DeathRun
orizont_connection.amxx - Cu acest plugin va puteti seta rata ca sa scapati de lag
orizont_file.amxx - Acest plugin sterge de fiecare data fisierul custom.hpk care incetineste si ingreuneaza schimbarea hartii
orizont_ss.amxx - Cu ajutor acestui pluginu puteti face poze jucatorilor,adminilor
orizont_spawn.amxx - Acest plugin este pentru protectia la Spawn cu glow in functie de echipa
orizont_player.amxx - Cu acest plugin puteti afla cateva informatii utile despre un jucator dorit.
orizont_sol.amxx - Sunt 4 comenzi, sunt pentru cei care au accesul ADMIN_BAN, seamana cu FuckOff doar ca no-lag si mult mai folositor.
orizont_showip.amxx - Arata Ip-urile jucatorilor care sunt pe server folosind comanda amx_showip.
orizont_speclist.amxx - Cu acest plugin poti vedea cine se uita pe tine cand joci.
orizont_chat.amxx - Puteti deschide o "camera" in care puteti invita mai multi playeri in chat privat sau sa deschideti un chat privat cu alt player.
orizont_joinip.amxx - Cu ajutorul acestui plugin veti vedea din ce tara este jucatorul care intra, daca are Steam si adresa IP a acestuia atunci cand se conecteaza la serverul dvs.
orizont_morti.amxx - Acest plugin face ca cei morti sa poata vorbi cu cei vii.

Module activate:
Engine
FakeMeta
CStrike
CSX

INFO:
-Toate comenzile incep cu "orizont_".
-Semiclip si restul pluginurilor folositoare exista in addons (pluginul "orizont_deathrun" le cuprinde pe toate).
-Addonsul este no-lag.
-Am pus si niste harti DeathRun.
-Sper ca l-am facut bine data asta (modelul), daca nu spuneti sa editez, sa nu mai fac 100 de topicuri.

Astept parerile voastre.
Sus In jos
 
Addons DeathRun
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Addons [AMXX][DeathRun] v1.0
» Addons DeaThRuN[Editie de craciun :D]
» Addons War
» -=Addons Amx Mod X No Lag=-
» ADDONS DE WAR + CFG-URI

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Connect part.idle.ro ! :: Counter-Strike :: Addons`uri-
Mergi direct la: