Connect part.idle.ro !
NE-AM MUTAT PE www.state3.ro
Connect part.idle.ro !
NE-AM MUTAT PE www.state3.ro
Connect part.idle.ro !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell ! >:)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ora
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Forumgratuit
forum gratuit

GameTracker
Vizitatori

 

 cititi ca merita

In jos 
AutorMesaj
KeNvElO
Membru Inscris
Membru Inscris
KeNvElO


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 25/04/2009

cititi ca merita Empty
MesajSubiect: cititi ca merita   cititi ca merita EmptySam Mai 09, 2009 9:16 pm

De ce a inventat dumnezeu blonda? simplu. oaia nu era in stare sa aduca o cutie de bere din frigider! Da' cum de a inventat dumnezeu bruneta? si mai simplu, nici blonda nu era in stare sa o aduca!
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Merge o blonda intr-un jeep pe o autostrada...o opreste un politist si ii da amenda 200.000 lei. Blonda merge la portbagaj ,deschide un diplomat plin cu dolari...deschide apoi un diplomat plin cu euro... Blonda (nervoasa):unde dracu am pus punga cu lei?! Mai cauta si in cele din urma o gaseste...ii da politistului 250.000 lei... Politistul:nu te supara ca te intreb,dar cu ce te ocupi de ai asa multi bani? Blonda:fac sex oral Politistul(mandru):stiu ce ii aia ...adica iei m**e Blonda:auzi ? tu esti politist...cat salar ai? Politistul:1.800.000 Blonda:noah vezi?? tu iei m**e ...eu fac sex oral
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bula intarzie jumatate de orala scoala
Doamna Profesoare il intreaba pe bula:
Bula de ce ai intarziat jumatate de ora?
Bula: Pai am ajutat o batranica sa coboare din troleu.
Profesoara:Pai o jumatate de ora?
Bula: Pai daca nu vroia sa coboare
----------------------------------------------------------------------------------------------------
Bula tocmai iese din sediul militiei judetene si epuizat, se sprijina de un Pom. un trecator se apropie de el, intreband: - nu va suparati, nu stiti unde se bate la masina ? - nu stiu, pe mine m-au batut manual ...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Bula castiga la loterie un premiu de 10.000 euro bucuros se duce acasa la nevasta shi-i zice; Nevasta fatzi repede bagajele ca am casticat 10.000 euro!! Shi ce barbate plecam in vacanta? Nu! dute la ***a!!!
Sus In jos
 
cititi ca merita
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CITITI!!
» Cititi si nu o sa va para rau :D
» ce tatre CITIti bancuri by KeNvElO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Connect part.idle.ro ! :: Diverse :: -Bancuri--
Mergi direct la: