Connect part.idle.ro !
NE-AM MUTAT PE www.state3.ro
Connect part.idle.ro !
NE-AM MUTAT PE www.state3.ro
Connect part.idle.ro !
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.


Welcome to hell ! >:)
 
AcasaAcasa  Ultimele imaginiUltimele imagini  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Ora
Mai 2024
LunMarMierJoiVinSamDum
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
CalendarCalendar
Forumgratuit
forum gratuit

GameTracker
Vizitatori

 

 Cititi si nu o sa va para rau :D

In jos 
AutorMesaj
KeNvElO
Membru Inscris
Membru Inscris
KeNvElO


Numarul mesajelor : 9
Data de inscriere : 25/04/2009

Cititi si nu o sa va para rau :D Empty
MesajSubiect: Cititi si nu o sa va para rau :D   Cititi si nu o sa va para rau :D EmptyMar Mai 12, 2009 7:28 pm

Un cuplu intr-o masina pe serpentine…
Sotia: dragul meu, doresc sa divortez si motivul va fi impotenta ta…
El, calm, mareste viteza…
Ea:la partaj voi cere casa,custodia copiilor,conturile din banca si o pensie alimentara f. mare…
El, mareste viteza…
Ea Bine, dar tu nu-ti doresti nimic???
El: am tot ce imi trebuie acum…
Ea Bine,dar ce ai tu si eu nu am???
El: airbag si centura de siguranta…
---------------------------------------------------------------------------------------
ici gasiti cele mai tari bancuri din toate categoriile. Avem pentru tine peste 1000 de bancuri tari gata sa te inveseleasca . Inregistrati-va si veti putea sa ne spuneti si noua bancurile tari pe care le stiti . Sau puteti sa va abonati la newsletter-ul nostru si veti primi periodic bancuri tari in email .
Merge bula la scoala
Adaugat de: n/a
Merge bula la scoala,iar invatatoarea ii intreaba pe copii ce au mancat acasa: Uni a spus ca friptura,inghetata.invatatoarea il intreaba pe bula ce a manca.acesta ii raspunde ca a mancat paine cu unt si ceai.a doua zi si a treia s-a intamplat la fel...
-------------------------------------------
Adaugat de: n/a
Un indian navajo statea langa un agent de vanzari pe o banca in parc… intre ei se afla o punga mare de hartie… indianul fixa de ceva timp respectiva punga. - Vrei sa stii ce e in punga?, intreaba agentul de vanzari. Indianul dadu afirmativ din cap....
Citeste tot bancul
Bula se simte cam bolnav
Adaugat de: n/a
Bula se simte cam bolnav si merge la doctor. Acesta se uita la el si striga: -Sora, îmi aduci te rog instrumentele? La care Bula mirat: -Doctore!!! Eu sunt pe jumatate mort si dumitale îti arde de cântat!?...
Citeste tot bancul
Itic îl întreaba pe rabin
Adaugat de: n/a
Itic îl întreaba pe rabin: -E adevarat ca în anul 2000 va fi un razboi mare si sfârsitul lumii? -Nuuuu-i adevarat! În anul 2000 va fi o continua lupta pentru pace! Va exista o singura tara, URSS. Capitala va fi la Washington si va fi condusa de do...
Citeste tot bancul
o blonda insarcinata
Adaugat de: n/a
Ce te intreaba o blonda, cand ii zici ca e insarcinata? - Oare e al meu ?
Citeste tot bancul
Rai sau Iad
Adaugat de: n/a
O batrânica moare si ajunge la Portile Raiului unde se antâlneste cu Sf. Petru, când deodata se aude un urlet groaznic venind dinspre rai: - O, vai de mine ce se antâmpla acolo ? spune batrânica. - Aaaaa, nu va faceti griji pentru asta, gauri...
Citeste tot bancul
Prea mult sex nu-i sanatos
Adaugat de: n/a
Un taran, avand un singur cocos, cam batran, isi cumpara unul tanar. Inca din prima zi, cocosul nostru sare pe toate gainile de le lasa pe toate cracanate, cu picioarele in sus. - Nu se va termina cu bine, fiule, il atentioneaza cocosul batran pe c...
Citeste tot bancul
nu puteam sa dorm noaptea
Adaugat de: n/a
Tata nu puteam sa dorm noaptea si mi-o zâs dom' doftor sa închid ochii si sa ma apuc sa-mi numar oile pâna adorm. -Si-o mers? -Stai sa vezi! M-am apucat sa le numar si pe urma mi-o perit tot somnul, când am bagat de seama ca-mi lipsesc doua...
Citeste tot bancul
raid aviatic
Adaugat de: n/a
Dupa un raid aviatic asupra Bosniei albanezii sunt intrebati: -De ce nu a participat si flota voastra aviatica? -Era bolnav pilotul...

Citeste tot bancul
un american,un francez si un roman
Adaugat de: n/a
un american,un francez si un roman naufragiaza pe o insula cu canibali...ii prin canibalii si seful de trib le spune ca daca fiecare zice un cuvant de care el nu a mai auzit il lasa sa plece daca nu il mananca..
Sus In jos
 
Cititi si nu o sa va para rau :D
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» CITITI!!
» cititi ca merita
» ce tatre CITIti bancuri by KeNvElO

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Connect part.idle.ro ! :: Diverse :: -Bancuri--
Mergi direct la: